Diemžēl, konflikti ar policijas darbiniekiem var skart ikvienu. Dažreiz tas ir tikai neliels pārpratums, kas rodas izmeklēšanas gaitā. Varbūt izmeklētājs neizrāda pietiekamu aktivitāti, meklējot aizdzītu automašīnu vai nozagtu īpašumu. Vai arī gluži pretēji - valsts advokāts pastāvīgi uzdod dīvaina rakstura jautājumus lietā, kurā Jūs esat tikai liecinieks. Vai arī, ja Jums ir sajūta, ka Jūsu lietu izmeklē nepietiekami kompetenti policijas darbinieki, vai jau ilgāku laiku izmeklēšana nesniedz rezultātus, Jums vajadzētu griezties pie privātdetektīva, kurš varēs atbildēt uz jautājumu, kā atrisināt konfliktu ar policiju. Un, ja Jūs tiekat netaisnīgi vainots par darbībām, kuras neesiet izdarījis, Jums neiztikt bez profesionāļa palīdzības!

Konfliktsituāciju biznesā ir tik daudz... un visplašāk pazīstamās ir "segas vilkšana uz savu pusi", zādzības (gan fiziskās, gan arī, izmantojot sarežģītas finanšu shēmas), līdzīgu konkurējošu uzņēmumu dibināšana, pārvilinot klientus, nozogot esošo datu bāzi, svešu biznesa ideju izmantošana, sistemātiska saistību nepildīšana un citas.. Varam Jums palīdzēt! Gan pārrunu procesā (mediācija), gan arī veikt pasākumu kopumu, lai palīdzētu Jums atrisināt dažāda veida konfliktsituāciju.

Šķiršanās process ir sāpīga lieta. Vienā acumirklī laulātie pārvēršas par ienaidniekiem, it īpaši brīdī, kad saskaras ar mantas sadali. Sākas personīgi aizvainojumi, un panākt konstruktīvu risinājumu vai kompromisu ir teju neiespējami. Mēs palīdzēsim, jo vienmēr ir iespējams rast izeju!

Bizness ir kā cilvēka organisms, kurā viss ir sarežģīti, bet praktiski vienmēr viss ir atrisināms. Vissvarīgākais ir neielaist problēmu un laicīgi veikt profilaktiskus pasākumus. Mēs esam gatavi risināt JEBKURU Jūsu problēmu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Mums ir nepieciešamās iespējas vairāk, kā 20 dažādās pasaules valstīs (Krievijā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Uzbekistānā, Tadžikistānā, Vācijā, Lielbritānijā, Polijā, Francijā, Izraēlā u.c.).

Daudziem cilvēkiem, lai arī cik harmoniskas neliktos laulāto attiecības, brīžiem rodas nelāgas aizdomas par iespējamo krāpšanu no laulātā puses. Protams, ka bieži vien tās ir tikai iedomas, kas radušās domstarpību vai pārlieku lielās uzmanības dēļ. Bet ne vienmēr tā tas ir. Ko darīt, ja aizdomas neizgaist, bet pārliecība par krāpšanu ik dienu kļūst tikai stiprāka? Neļaujiet savām iedomām sagraut Jūsu attiecības!