Katram cilvēkam noteikti vismaz reizi dzīvē ir radusies sajūta, ka kāds viņu novēro. Ne tikai kāds ir noskatījies pakaļ vai vēro Jūs, bet tieši izseko. Un nevienam nevajag stāstīt, cik nepatīkama ir šī sajūta. Tā liek nervozēt, satraukties, iedomāties sliktāko.

Situāciju vēl vairāk sarežģī tad, ja ir pamats aizdomām par izsekošanu. Piemēram, kādas privāta rakstura neatrisinātas problēmas. Vai attīstāt lielu biznesa projektu un ir pamats baidīties, ka Jūsu konkurenti nav gatavi "sēdēt rokas klēpī salikuši". Vai, varbūt, Jums ir kāds konflikts, kas varētu novest pie izsekošanas. Jebkurā gadījumā, Jums būs nepieciešama palīdzība.

Parasti izsekošanu veic augsta līmeņa profesionāļi. Citiem tā vienkārši netiek uzticēta. Tā ir sava veida māksla, izsekot objektu, tā, lai viņš nespētu iedomāties, kas un kāpēc to dara. Tāpēc ir neiespējami atklāt - vai patiešām tā ir izsekošana, vai tikai Jūsu fantāzija,.

Šādos gadījumos risinājums ir pasūtīt kontr-novērošanu. Kas tas ir? Tas ir pasākumu kopums, kura mērķis ir noteikt dažāda veida izsekošanas vai novērošanas esamību vai neesamību.

Jūs varat pasūtīt kontr-novērošanu, kas sagraus visas Jūsu aizdomas un paranoju, vai, gluži pretēji, papildinās priekšnojautu ar reāliem faktiem. Mēs atbildēsim Jums uz svarīgākajiem jautājumiem, KAS un KĀPĒC Jūs izseko. Jo ir svarīgi zināt ne tikai, vai ir bijis izsekošanas fakts, bet arī, kādu iemeslu dēļ tā ir pasūtīta. Varbūt tā ir tikai Jūsu otras puses greizsirdība, vai tas ir konkurentu darbs, vai, iespējams, kāda noziedzīga organizācija, ar kuru Jums varētu būt bijis konflikts. Mēs noskaidrosim, kurš pasūtīja izsekošanu. Bez iemeslu un faktu noskaidrošanas mēs atklāsim Jums arī pasūtītāju. Neļaujiet viņam sevi apsteigt, un atbrīvojieties no novērošanas PIRMS Jūsu nelabvēlis būs sasniedzis iecerēto, nevis pēc tam. Dažreiz ir jāuzticas savai intuīcijai..