Uzņēmums SIA Master Security tika dibināts 2007.gada 4. jūlijā kā licencēts fiziskās apsardzes uzņēmums, lai rūpētos par iedzīvotāju veselības un dzīvības drošību, kā arī sniegtu dažādu objektu fiziskās apsardzes pakalpojumus.

Uņēmuma pamatdarbības virziens ir privātdetektīvu darbība. Savu pastāvēšanas gadu laikā SIA Master Security jau ir nopelnījiss uzticama un stabila uzņēmuma vārdu. Tāpat panākta mērena un dinamiska attīstība ne tikai Latvijas tirgus sīvās konkurences apstākļos, bet arī daudzās citās valstīs. Šodien SIA Master Security ir viens no nedaudziem uzņēmumiem, kas piedāvā patiešām kvalitatīvus un, tajā skaitā, ekskluzīvus privātdetektīvu pakalpojumus.

Uzņēmuma ideoloģijas pamatā ir nostādīts profesionālisms, operatīva uzdoto darbu izpilde, lojāla attieksme pret saviem klientiem un ciešas turpmākās sadarbības izveide, kā arī drošības sistēmu inovāciju izpēte un pielietošana savā ikdienā. Vēršoties pie SIA Master Security, katrs klients iegūst individuālu pieeju, kvalitatīvu situācijas analīzi un profesionālu attieksmi.

SIA Master Security cieši sadarbojas ar tiesībsargājošajām instancēm un citiem apsardzes uzņēmumiem, kā arī stingri ievēro ētikas kodeksu.

Darbinieki ir galvenā uzņēmuma vērtība un izaugsmes instruments. Uzņēmuma kolektīvs sastāv no licencētiem apsardzes un detektīvdarbības darbiniekiem, kuriem piemīt īpaši augsta atbildības sajūta, profesionālas sava aroda iemaņas un ir uzkrāta bagātīga darba pieredze. Pamatsastāvā strādā bijušie militāro un spēku struktūru virsnieki. Visu amatu kandidāti iziet speciālu pārbaudi, virkni interviju un dažādu testu. Mūsu darbinieki regulāri piedalās dažādu valstu pieredzes apmaiņas programmās savas kvalifikācijas paaugstināšanai.

SIA Master Security darbojas, lai gādātu par drošību – Jūsu drošību!